360 Derece Sanal Tur ile kampüsümüzün iç ve dış mekanlarını keşfedebilir, güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

“Hayatınızın Girişimi” bu kampüste! Tanıtım filmimiz ile üniversitemizi ve öğrencilerimize sunduğumuz sosyal olanaklarımızı keşfedeceksiniz.

Najib Alajati

ÖzÜ’de geçirdiğim dört sene olağanüstü, unutulmaz anılar ve dostluklarla doluydu ve ikinci ailem diyebileceğim yer haline geldi Özyeğin Üniversitesi benim için. Şimdi tüm hocalarıma, yüreklendirmeleri ve emekleri için teşekkür etme vakti. Onların motivasyonları bizi de motiva etti ve ortaya çok güzel çalışmalar ve projeler çıkmış oldu. Uluslararası ofise tüm yardımları için şükranlarımı sunuyorum. Bunların dışında Üniversite’nin tüm idari çalışanlarına bize bu imkanları sağladıkları için sonsuz teşekkürler. ÖzÜ ile ilgili her şeyi özleyeceğim, bu günleri ve İstanbul’u asla unutmayacağım.

Abdulvakhkhobi Muminjoniyon

Özyeğin Üniversitesi’nin sunduğu eğitim ve deneyimler benim tam aradığım şeylerdi. Bu sebeple ÖzÜ’yü seçtim. Buradaki her bir hoca dünyadaki en iyi üniversitelerden mezun. Hepsinin ötesinde eğitim İngilizce ve üniversite geniş bir uluslararası kültür üzerinde oluşmuş.Girişimcilik ruhu neredeyse her öğrencide görülebiliyor. ÖzÜ’de okuyarak profesyonel hayatımda kullanacağım bilgiler edinmiş ve hayat boyu sürecek dostluklar kazanmış oldum.

Yulia Ponomareva

Özyeğin Üniversitesi’nde uluslararası öğrenci olarak çok keyifli zaman geçirdim. Türk kültürünü öğrenmiş, dünyanın değişik yerlerinden çokça arkadaş edinmiş, dostça bir ortamda bulunmuş ve inanılmaz kampüs aktiviteleri gerçekleştirmiş oldum. Bu harika akademik bilgi ve misafirperverlikleri için tüm hocalarıma çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle mezun olacağım için ve ÖzÜ ile olan öğrenci yaşamımı bitireceğim için çok üzgünüm. Ama bir digger yandan edineceğim başarılarla üniversitemi heyecanlandıracağım için çok heyecanlıyım.

Justice-Gerald Azunna Obilor

Özyeğin Üniversitesi’nde geçen harika anılarla dolu dört sene. Lisans hayatım boyunca burası benim ikinci ailem oldu. Özyeğin’de bir sıçrama yakaşamışken buna ek olarak kendimde var olduğunu bilmediğim profesyonel yeteneklerimi de Uluslararası Ofis’teki çalışmalarım sayesinde geliştiemeye fırsat buldum. Ben her kurduğum ilişkiye son derece değer veririm ve bu anlamda sınıf arkadaşlarımı, değerli hocalarımı, dirençli üniversite çalışanlarını, sayısızca sosyal etkinliği, partileri ve tabi ki güzel şehir İstanbul’u çokça özleyeceğim. Her şey için teşekkürler Özyeğin